توسعه‌ی وبسایت و سئو
متناسب با نیاز کسب و کار شما از کم هزینه ترین تا چشم‌گیرترین وبسایت های منحصر به فرد با ویژگی های خاص و انواع قابلیت ها طراحی میکنیم. قابلیت هایی از جمله پرداخت و فروش آنلاین، اتصال به پنل پیامکی، اتومیشن ایمیل ها، ایجاد و مدیریت حساب های کاربری و هر چیزی که یک سایت قادر به انجام اون باشه! اما وبسایت زمانی ارزشمنده که از تمام پتانسیل هاش استفاده بشه! ما با انجام فرایند های پیچیده و زمان بر سئو، سایت شما رو به مرور زمان به صفحه ی اول گوگل میاریم تا مخاطبان شما چندین برابر بشن.
نمونه کار ها
بازاریابی در شبکه های اجتماعی
آیا بسیاری از مخاطبان هدف کسب و کار شما وقت زیادی رو در اینستاگرام میگذرونن؟ یا شاید توئیتر و لینکدین، یا گروه تخصصی خاصی در تلگرام! ما پس از تحقیقات بازار و شناسایی اونها، پیام اثربخش و محتوای مناسب رو تولید کرده و به مخاطبان هدف میرسونیم. اما میدونستید اکثر تبلیغات که بدون علم بازاریابی و بدون برنامه در شبکه های اجتماعی انجام میشن بسیار پرهزینه و کم فایده هستند؟ این کار به دقت و تلاش زیادی نیاز داره تا ثمربخش باشه! به ما اعتماد کنید ما کارمون رو بلدیم!
نمونه کار ها
مشاوره و تدوین استراتژی
در مسیر کسب و کار به مسئله ای برخوردید؟ نرخ فروشتون کم شده؟ ما میتونیم با بررسی ارزش اصلی که برای مشتری ایجاد میکنید و در صورت نیاز ایجاد اصلاحاتی در اون، یا بهبود و بازنویسی استراتژی ها ارتباطی و بازاریابی شما، تا اوج گیری کسب و کار در کنارتون باشیم! خدمات ما توی این حوزه کامله و برخی از اونها عبارتند از: تدوین بیزنس مدل، مارکتینگ پلن، تحلیل های SWOT ، آنالیز فروش، محاسبه ی KPI ، بازتعریف نرخ تبدیل و یا موارد سفارشی خاص برای کسب و کار شما. ما در صورتی این خدمات رو ارائه میدیم و اجرا میکنیم که بدونیم فایده ی بزرگی ایجاد میکنه.
ویدیو مارکتینگ
به صورت کلی فرایند های بازاریابی و تبلیغات مبتنی بر ایجاد ارتباطی بین کسب و کار و مشتری هست. بهترین و درگیرکننده ترین جنس محتوا برای این ارتباط فکر میکنید چی باشه؟ درسته، ویدیو! ما سعی میکنیم تبلیغات انبوه یا وایرال مارکتینگ رو با ویدیو انجام بدیم و از مزایای این روش بهره مند بشیم.
قبل
بعدی
اسکرول به بالا